Terk ettiği bir oğlu olduğu ortaya çıkmıştı! Zeliha Sunal tepkilere dayanamadı açıklama yaptı

Zeliha Sunal, Anneler Günü’nde bir etkinliğe katılacağını sosyal medyada duyurmuş, paylaşımının altına “Sen önce 5 yaşında terk ettiğin çocuğuna sahip çık” şeklinde yorumlar yazılmıştı.

Gelen eleştiriler, bir aile dramını gün yüzüne çıkardı. İddialara göre Sunal’ın 5 yaşından beri görüşmediği D.Ü. adlı bir oğlu var.

3 TWEET DİKKAT ÇEKTİ

Zeliha Sunal, sık sık sosyal sorumluluk etkinliklerine katılım sağlamasıyla biliniyordu. Fakat geçtiğimiz gün profilinde 11 Mayıs tarihinde down sendromlu çocuklarla buluşacağını açıklaması üzerine gelen 3 tweet dikkatlerden kaçmadı.

Bu tweet’lerde Zeliha Sunal’a “Sen önce 5 yaşında terk ettiğin kendi çocuğuna sahip çık” deniliyordu.

İLK KEZ AÇIKLAMA YAPTI

Zeliha Sunal’ın 80’li yıllarda bir evlilik yaptığı ve bu evlilikten D.Ü. isimli bir oğlu olduğu ortaya çıkmıştı. Genç yaşta yaptığı evlilikten bir oğlu olduğunu doğrulayan şarkıcı, şimdi 40’lı yaşlarda olan oğlunun kendisiyle görüşmediğini açıkladı.

NEREDE OLDUĞUNU BİLMİYORUM

Zeliha Sunal gelen eleştirilere daha fazla dayanamadı ve gerçeği şu ifadelerle anlattı:

17 yaşında evlendim, bir oğlum oldu. Aile içi baskı nedeniyle eşimden ayrıldım. Eve dönmemi sağlamak için oğlumu bana vermediler. Yıllarca ağladım. İletişim kurmaya çalıştım ama o taraftan gördüğü baskıyla çocuk benimle görüşmek istemedi. Ben bıraktığımda 5 yaşındaydı. 10 yaşında bir kez daha gördüm, yine görüşmek istemedi. Tekrar görmek istediğimde 20’li yaşlardaydı. Şu anda 40 küsur yaşında. Nerede olduğunu bilmiyorum. Yüreğim kanıyor ama bir gün bir yüzleşmemiz olacak, inanıyorum. O benim içimdeki yara. Çok üzgünüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir