Teknik direktörden şoke eden davranış

3. Lig’de şampiyon olan Erbaaspor, büyük bir başarıya imza atarak taraftarlarını sevince boğdu. Merkür Jet Erbaaspor, Muş 1984 Muşspor’u yenerek Play-Off Finalinde kupayı kazandı ve 2. lige yükseldi.

Ancak maç sonrasında yaşanan bir olay, şampiyonluk sevincine farklı bir boyut kattı. Teknik direktör Fahrettin Seyhan, zafer pozu veren oyuncularının elinden kupayı alarak dikkat çekici bir mesaj verdi.
Seyhan, “Hak etmeniz” diyerek kupayı oyuncularının elinden aldı ve soyunma odasının yolunu tuttu.

Erbaaspor camiasında geniş yankı uyandıran bu davranış sonrası Takımın teknik sorumlusu Fahrettin Sayhan ile yollar ayrıldı.

“SAYGISIZ DAVRANIŞLAR NEDENİYLE FESİH EDİLDİ”

Erbaaspor’un resmi hesabından yapılan açıklamada, Fahrettin Sayhan’ın disiplinsiz ve saygısız davranışları nedeniyle sözleşmesinin bitmesine üç gün kala feshedildiği duyuruldu. Kulüp yönetimi, bu kararın kamuoyuyla paylaşılmasının önemine vurgu yaptı.

Açıklamanın Tam Metni:

“Geçtiğimiz pazar günü Merkür Jet Erbaasporumuz ile Muş 1984 Muşspor arasında oynanan Play-Off Final müsabakası sonrasında takımımızın teknik sorumlusu Fahrettin Sayhan’ın kulübümüze ve kulüp yönetimimize karşı yapmış olduğu disiplinsiz ve saygısız davranışlar nedeniyle sözleşmesi mukavelesinin bitmesine 3 gün kala tek taraflı fesih edilerek kulübümüzle ilişiği kesilmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Odatv.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir